Οι άνθρωποι > Υποστηρικτικό Προσωπικό

Υπεύθυνη Καθαριότητας
η κυρία Άντζελα βρίσκεται στο σχολείο καθόλη τη διάρκεια της λειτουργίας του και φροντίζει για την διατήρηση της καθαριότητας του. Επίσης φροντίζει για τον καθημερινό καθαρισμό πριν από την έναρξη και μετά τη λήξη των μαθημάτων διασφαλίζοντας έτσι υψηλό επίπεδο υγιεινής σε όλους τους χώρους του σχολείου.
Υπεύθυνος Κυλικείου
ο κύριος Βασίλης είναι ο υπεύθυνος του κυλικείου μας. Το κυλικείο ελέγχεται τακτικά για την τήρηση των κανόνων υγιεινής και την λίστα των προϊόντων που είναι διαθέσιμα προς τους μαθητές ώστε να διασφαλίζεται η συμμόρφωση του ως προς τις προδιαγραφές που θέτει η ισχύουσα σχετική νομοθεσία .
Υπεύθυνος Σχολικής Φύλαξης
ο κύριος Νίκος είναι υπεύθυνος για την φύλαξη του χώρου και του υλικού του σχολείου τις ώρες που δεν λειτουργεί.